Rozpoczęła się budowa parkingu śródmiejskiego

  • 8.06.2018, 12:35
  • Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Rozpoczęła się budowa parkingu śródmiejskiego belchatow.pl
W centrum miasta powstaje parking na blisko 100 miejsc. Prace zgodnie z planem mają się skończyć na początku grudnia. Parking umiejscowiony jest na osiedlu Budowlanych, tuż przy bibliotece miejskiej. A to nie jedyna inwestycja, która ma pomóc z brakiem miejsc parkingowych w naszym mieście.

W naszym mieście często pojawia się temat parkingów, których jest wciąż za mało, dlatego miasto stara się by powstawały nowe. W 2018 roku przybędzie 200 nowych miejsc do pozostawienia swoich pojazdów. Aktualnie rozpoczęła się budowa parkingu śródmiejskiego, który będzie podzielony na dwie części – na jednej będzie 45 miejsc, a na drugiej 53. W każdej z części zaplanowano po 4 miejsca dla osób niepełnosprawnych. Prócz samych miejsc parkingowych, będzie również strefa zielona i chodnik. W ramach zieleńców, roślinność rosnąca na tym terenie zostanie uporządkowana, a dodatkowo zostanie nasadzonych 31 berberysów, 14 żywotników, 4 jarzęby oraz 2 głogi. Koszt całego przedsięwzięcia to nieco ponad 738 tysięcy złotych.

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe