PGE GKS Bełchatów otrzymał licencję

  • 13.06.2018, 15:58
  • Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
PGE GKS Bełchatów otrzymał licencję
Jak czytamy na stronie PGE GKS Bełchatów, otrzymał on licencję z sankcjami i nadzorem. Poniżej treść artykułu.

Decyzją nr 2 Komisji Odwoławczej ds. Licencji Klubowych PZPN z 13 czerwca 2018 roku w sprawie rozpatrzenia odwołania od decyzji nr 18 Komisji ds. Licencji Klubowych, GKS „Bełchatów” S.A. otrzymał licencję na rozgrywki 2 ligi w sezonie 2018/19.
W posiedzeniu Komisji wziął udział m.in. Prezes Zarządu GKS "Bełchatów" S.A. Wiktor Rydz, który w merytoryczny sposób odniósł się do kryteriów, jakie stanęły na drodze do pierwotnego uzyskania licencji oraz przedstawił działania, jakie zostały przedsięwziete przed poniedziałkowym złożeniem odwołania.
Podczas środowego posiedzenia Komisja Odwoławcza zmieniła decyzję Komisji ds. Licencji Klubowych z 4 czerwca ten sposób, że przyznała klubowi licencję na uczestnictwo w rozgrywkach 2 ligi sezonu 2018/19 z nadzorem infrastrukturalnym i finansowym obarczoną jednocześnie sankcjami, o których poniżej.
Komisja Odwoławcza nałożyła następujące sankcje:
- kara regulaminowa w postaci bezwzględnego odjęcia 2 punktów  w sezonie 2018/19
- kara regulaminowa w postaci pozbawienia klubu 8 punktów w sezonie 2018/19 w zawieszeniu do 31 sierpnia 2018 roku jednocześnie zobowiązując klub do zapłacenia całości zobowiązania względem Daniilsa Turkovsa wynikającego z wyroku FIFA pod rygorem odwieszenia sankcji regulaminowej, czyli wspomnianych ośmiu punktów.
W ramach nadzoru infrastrukturalnego Komisja zobowiązała klub do realizacji zadaszonego stanowiska dla noszowych oraz punktów depozytowych w terminie do rozpoczęcia sezonu rozgrywkowego 2018/19. Nadzór finansowy nałożono w związku z koniecznością monitorowania bieżącej sytuacji finansowej klubu oraz spłaty zobowiązania wobec ww. zawodnika.
Niniejsza decyzja jest ostateczna.

Źródło: gksbelchatow.com

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe