60-latek ugodzony nożem przez brata

  • 15.06.2018, 13:05
  • Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
60-latek ugodzony nożem przez brata lodzka.policja.gov.pl
Zelowska policja uratowała życie 60-letniemu mężczyźnie, który w trakcie awantury o majątek został ugodzony nożem w udo. Zatrzymany sprawca uszkodzenia ciała to 58-letni brak pokrzywdzonego. Grozi mu kara do 5 la więzienia.

W dniu 14 czerwca około godziny 21.30 dyżurny otrzymał zgłoszenie o ugodzeniu nożem mężczyzny przy ul. Zachodniej w Zelowie. Na miejscu policjanci znaleźli zgłaszającego z kolegą oraz leżącego przed posesją mocno krwawiącego mężczyznę. Ranny miał założony prowizoryczny opatrunek uciskowy, jednak wciąż intensywnie krwawił. 60-latek stracił przytomność i przestał oddychać, wówczas funkcjonariusz zaczął go reanimować, aż wróciły funkcję życiowe. Mężczyzna został przekazany pod opiekę medyków z pogotowia ratunkowego.
Podczas rozmowy ze zgłaszającym ustalono, że będąc na posesji, do której doszło to wypadku mężczyzna usłyszał wołanie o pomoc dochodzące z domu. W jednym z pokojów leżał w kałuży krwi pokrzywdzony. Nikogo w domu więcej nie było, dlatego zgłaszający zadzwonił po kolegę i wspólnie wynieśli 60-latka i tam czekali na pomoc służb ratunkowych.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

Pierwszym podejrzanym, był brat pokrzywdzonego, który został zatrzymany, gdy tylko wrócił ze sklepu na posesję. Mężczyzna miał 1,6 promila. Nie interesował go stan zdrowia brata. Usłyszał zarzuty uszkodzenia ciała i grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Podczas przeszukania domu mundurowi znaleźli i zabezpieczyli nóż, na którym znajdowały się ślady krwi.

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe