Kolejna plantacja konopi indyjskich zlikwidowana

  • 20.06.2018, 11:45
  • Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Kolejna plantacja konopi indyjskich zlikwidowana lodzka.policja.gov.pl
Bełchatowska policja we współpracy z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KWP zlokalizowali zlikwidowali ogromną plantację konopi indyjskich. Wartość tych narkotyków na czarnym rynku to około 330 tysięcy złotych.

20 czerwca w godzinach rannych funkcjonariusze pojawili się w rejonie kompleksu leśnego w gminie Kluki, gdzie z ustaleń wynikało, że może znajdywać się plantacja konopi indyjskich. Przypuszczenia potwierdziły się, na terenie zostały odkryte paletka obsiane roślinami zakazanymi. Były one w różnych fazach wzrostu, nawet do 100 cm. Szacunkowo cena tego towaru na czarnym rynku to około 330 tysięcy złotych. Zabezpieczono ponad 430 roślin, które zostały ścięte i przewiezione do depozytu. Trwają weryfikacje właściciela uprawy, któremu grozi d 8 lat pozbawienia wolności.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe