Ukrył się pod podłogą przed policją

  • 28.06.2018, 13:44
  • Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Ukrył się pod podłogą przed policją lodzka.policja.gov.pl
Bełchatowska policja zatrzymała 23-letniego mężczyznę, podejrzanego o kradzież roweru oraz usiłowanie kradzieży sklepowej. Dodatkowo był on poszukiwany do odbycia kary. Mężczyzna ukrył się w podpodłogowej policji, jednak został on zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

27 czerwca policjanci podczas wykonywania czynności w innej sprawie pojechali na osiedle Dolnośląskie w Bełchatowie. Dojeżdżając na miejsce zauważyli na jednej z posesji osoby, które na widok radiowozu szybko wbiegły do budynku. Jedna z nich przypominała osobę poszukiwaną. Funkcjonariusze poszli do mieszkania, których drzwi otworzył im przestraszony 26-latek. Oświadczył, że pilnuje mieszkania pod nieobecność właściciela. Uwagę przykuł nieład panujący w jednym z pomieszczeń. Okazało się, że pod ściągnięty chodnikiem znajduje się wejście do małej piwniczki. Tam właśnie skryli się 33-letnia kobieta oraz 23-letni mężczyzna. Kobieta nie miała powodów, by ukrywać się przed policją, jednak jej znajomy, po sprawdzeniu w policyjnych systemach, był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Dodatkowo kryminalni ustalili, że poszukiwany tydzień temu skradł rower górski, którym udał się do sklepu, próbując dokonać kradzieży produktów o łącznej wartości 21,92 zł. 23-latek trafił do policyjnego aresztu, gdzie będzie odbywał karę pozbawienia wolności i oczekiwał na kolejny wyrok.

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe