83-latek przygnieciony przez ciągnik

  • 5.07.2018, 13:01
  • Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
83-latek przygnieciony przez ciągnik zdjęcie poglądowe
Policja apeluje o szczególną ostrożność w związku z trwającym sezonem prac polowych. Czasami chwila nieuwagi może skończyć się tragicznie. Tak było w przypadku 83-latka, który został przygnieciony przez ciągnik rolniczy do drewnianej belki w miejscowości Walewicach w gminie Zelów. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Zwłoki ofiary ujawnił sąsiad, który 4 lipca około godziny 15.00 przyjechał do niego na posesję. W trakcie obchodu całego gospodarstwa, w stodole zauważył przygniecionego do drewnianego słupa 83-latka. Nie dawał on żadnych oznak życia. Mężczyzna powiadomił policję oraz pogotowie. Jak wynika z ustaleń, odpalony, niezabezpieczony hamulcem ciągnik, najprawdopodobniej stoczył się w momencie, kiedy ofiara przechodziła, przygniatając go kołem do drewnianej belki. Do zdarzenia najprawdopodobniej doszło między 3 a 4 lipca 2018 roku.

Policja apeluje, by przy pracach związanych z maszynami zachować rozsądek i ostrożność. Obsługa maszyn w pobliżu dzieci może również być niebezpieczne.

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe