Obszerna relacja 39. Dni Bełchatowa

  • 11.07.2018, 09:21 (aktualizacja 11.07.2018 09:24)
  • Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Obszerna relacja 39. Dni Bełchatowa
Dni Bełchatowa za nami, tę uroczystość oficjalnie rozpoczęła Prezydent Miasta Bełchatowa Pani Mariola Czechowska. Nie obyło się bez koncertów oraz innych atrakcji przygotowanych dla bełchatowian.

Sobotnie koncertowanie rozpoczął Kacper Gołda – wokalista znany z ubiegłorocznej edycji „The Voice of Poland” który nie ukrywał niecierpliwości związanej z możliwością zaśpiewania w naszym mieście. Kolejnymi wykonawcami na bełchatowskiej scenie była Agata Sobocińska oraz belgijski artysta Danzel. Zaraz po nim zaśpiewał Mateusz Ziółko, zwycięzca III edycji „The Voice of Poland”. Sobotnią gwiazdą wieczoru była Ewa Farna, która swoją energią porwała całą publiczność. Niedziela była dniem lokalnych artystów, których w naszym mieście nie brakuje. Na zakończenie Dni Bełchatowa na scenie pojawił się Happysad, który zaśpiewał przeboje znane nie tylko z najnowszej płyty”Ciało obce”. Prócz koncertów jak zawsze bełchatowianie mogli skorzystać z licznych atrakcji jakie przyjechały do naszego miasta, jak wesołe miasteczko i rozmaite stragany. W przyszłym roku jubileuszowe 40 Dni Bełchatowa, do których miasto już zaczyna przygotowania.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

 

 

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe