LOTTO Triathlon Energy już za nami

  • 24.07.2018, 17:20 (aktualizacja 25.07.2018 09:31)
  • Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
LOTTO Triathlon Energy już za nami LOTTO Triathlon Energy
W niedzielę 22 lipca w Bełchatowie odbył się LOTTO Triathlon Energy. Rywalizacja trwała do ostatnich sekund. Aż 400 uczestników wzięło udział w zawodach.

W pierwszej rywalizacji – czyli 1/2 Ironman, do przepłynięcia było 1900 metrów, do przejechania na rowerze 90 kilometrów oraz do przebiegnięcia 21,1 km. Klasyfikację dodatkową służb mundurowych zwyciężył Krzysztof Wilmont, który wystartował z numerem jeden. Wśród cywilów Wygrał Jakub Kimmer. Wśród Pań zwyciężyła Magdalena Jączyk. Najszybszą sztafetą okazała się ekipa „Neon Team Dziki”. Wśród najszybszych mieszkańców był Henryk Kępiński. Pierwszy na mecie na dystansie 1/4 IM był Sebastian Najmowicz, wśród Pań Izabela Sobańska. Drużynowo zwyciężyła ekipa „Miejskiego Centrum Sportu”. Najszybszym mieszkańcem Bełchatowa był Krzysztof Nowak. Kolejnym dystansem była 1/8 Ironmana, którą zwyciężył Patryk Sawicki. Wśród kobiet zwyciężyła Agnieszka Kubik. Wśród sztafet najszybciej finiszowali „CS Sawiki Team”. Najlepszą bełchatowianką okazała się Paulina Kołatek, bełchatowianinem Kacper Krawczyk.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

Wszystkie wyniki z zawodów można znaleźć TUTAJ.

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe