Przystanek PGE już w piątek!

  • 1.08.2018, 15:06
  • Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Przystanek PGE już w piątek!
W najbliższy piątek 3 sierpnia w Bełchatowie na placu Narutowicza pojawi się strefa informacyjna „Przystanek PGE”. Nasze miasto nie jest jedyne, które zagości mobilny przystanek, pojawi się on w centrach 30 miast na terenie działań PGE Polskiej Grupy Energetycznej.

W godzinach 10-16.00 na dzieci będzie czekała mnóstwo atrakcji oraz konkursy, a dla rodziców i wszystkich zainteresowanych będzie to okazja do zapoznania się z szeroką ofertą produktów PGE. Strefy informacyjne składają się z kilku elementów. W centrum bus z logotypem „Przystanek PGE. Zatrzymaj się u nas”. Przed nim wygodne meble wypoczynkowe z chroniącymi przed słońcem parasolami , a także z balonami PGE. W namiotach ustawiono technologiczne atrakcje, a także nowoczesne ekrany do prezentowania treści informacyjnych.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe