Mistrzostwa Polski w Bełchatowie już niedługo!

  • 5.09.2018, 15:57
  • Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Mistrzostwa Polski w Bełchatowie już niedługo!
W lutym tego roku, Powiatowe Centrum Sportu w Bełchatowie podpisało umowę dotyczącą organizacji Mistrzostw Polski U16 w lekkoatletyce. Od tamtej pory trwają przygotowania do tej wielkiej imprezy.

Od chwili otrzymania prawa do organizacji Lekkoatletycznych Mistrzostw Polski U16, aż do momentu, kiedy ostatnie przygotowaniu są już na finiszu, minęło 7 miesięcy. Czas ten upłynął pod znakiem wytężonej pracy dla całego sztabu ludzi zaangażowanych w to przedsięwzięcie. Jako próbę generalną, przed tym jednym z najważniejszych w historii bełchatowskiego sportu wydarzeń, PCS na dwa tygodnie przed najważniejszą imprezą tego roku, jest odpowiedzialny za przygotowanie Międzywojewódzkich Mistrzostw U16. Odbędą się one w ten weekend, a dokładnie w niedzielę, 9 września.

Główna impreza rozgrywająca się na obiekcie lekkoatletycznym PCS w Bełchatowie będzie miała miejsce w dniach 22-23 września. Twarzą mistrzostw została bełchatowianka, brązowa medalistka mistrzostw świata z 2017 w sztafecie 4x400m. Ambasadorka gorąco zachęca do kibicowania i pomocy przy organizacji zawodów. Doskonale wiadomo, że przy tego typu okazjach, wolontariuszy nigdy za mało. Szczególnie, że przyjadą do nas zawodnicy z całej Polski, razem około 1000 osób.

 

 

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe