Kradzież i szybkie zatrzymanie w bełchatowskim sklepie

  • 12.09.2018, 13:53 (aktualizacja 13.09.2018, 09:45)
  • Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Kradzież i szybkie zatrzymanie w bełchatowskim sklepie zdjęcie poglądowe
Policja dokonała zatrzymania dwóch mężczyzn w wieku 18 i 20 lat, którzy dokonali kradzieży w jednym ze sklepów w Bełchatowie.

W poniedziałek przed południem, dwóch młodych mężczyzn weszło do jednego z bełchatowskich supermarketów. Jeden z „klientów”, wykorzystując chwilową nieobecność ekspedientki, zabrał ze sklepowej półki dwie butelki alkoholu. Jego kolega w tym czasie blokował drzwi automatyczne, aby ułatwić ucieczkę. Ten misterny plan pokrzyżowała jednak ekspedientka, która niespodziewanie pojawiła się na terenie sklepu. Próbowała zatrzymać złodziei, jednak została odepchnięta przez jednego z nich. Sprawcom udało się uciec. Zabrali ze sobą towar o wartości ponad 150 zł. Zaraz po sporządzeniu rysopisów, policja ruszyła w pościg za mężczyznami. Zostali natychmiast znalezieni i zatrzymani.

18-letni amator darmowych procentowych trunków odpowie za wykroczenie kradzieży, a jego kolega, 18-latek stojący na czatach jest podejrzany o popełnienie przestępstwa kradzieży rozbójniczej, który to czyn jest zagrożony karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe