Elżbieta Kudaj przedstawiła pomysł na uzdrowienie PGM

  • 14.09.2018, 09:21
  • Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Elżbieta Kudaj przedstawiła pomysł na uzdrowienie PGM
Poznaliśmy kolejne punkty programu wyborczego Elżbiety Kudaj.

Kampania wyborcza w pełni, więc kandydaci prześcigają się w pomysłach na usprawnienie działania bełchatowskiej administracji, upłynnienie ruchu w newralgicznych obszarach miasta czy rozwiązanie wielu innych, problematycznych kwestii. Kandydatka niezależna, Elżbieta Kudaj, opowiedziała o swoim programie naprawczym dla spółek miejskich.

Kandydatka na fotel Prezydenta Bełchatowa zamierza również zająć się młodymi przedsiębiorcami, deklarując powstanie „Pakietu na start”.

 

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.
Zosia
Zosia 14.09.2018, 19:00
jak miałoby to wyglądać ;wydzielenie ze struktur majątku wraz z pracownikami i świadczenie usług outsourcingowych?? ...sukces znowu zależy od stawki za zlecenia
Mieszkaniec
Mieszkaniec 14.09.2018, 16:40
Pomysł z wydzieleniem spółki z już istniejącej jest chybiony biorąc pod uwagę wcześniejsze ich połączenie bo spółka zajmująca się utrzymaniem czystości miała ogromne straty. Połączenie miało przynieść oszczędności, jeden zarząd, jedna rada itp.
Piotr
Piotr 14.09.2018, 14:01
Pięć godzin i zero komentarzy. Brak zainteresowania wyborców. Pogratulować

Pozostałe