Odliczanie dni do otwarcia pumptracku!

  • 13.09.2018, 15:00
  • Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Odliczanie dni do otwarcia pumptracku!
Już w sobotę otwarcie nowej atrakcji dla „mobilnych” Bełchatowian.

Od dwóch lat młodzi Bełchatowianie mogą korzystać ze skateparku, a już od soboty otwarty będzie również tor rowerowy. W pobliżu skateplazy, swoją lokalizację znalazł rowerowy plac zabaw dla osób w każdym wieku. Składa się on z dwóch torów: flow track dla bardziej doświadczonych rowerzystów oraz easy pump, stworzony z myślą o najmłodszych amatorach jazdy na dwóch kołach.

Impreza startuje o godzinie 12. Przewidzianych zostało wiele atrakcji, m.in. miasteczko ruchu drogowego, strefa dla dzieci z konkursami oraz punkt, gdzie będzie można nieodpłatnie przeprowadzić serwis swojego roweru. W dniu otwarcia będzie też organizowany wyścig na czas (zapisy od godziny 12:15) , a oczekiwanie na niego umilą pokazy jazdy amatorów. Na zakończenie imprezy, o 17:30 odbędzie się quiz z wiedzy rowerowej.

Bełchatowski pumptruck jest trzecim, pod względem powierzchni, takim obiektem w Polsce. Jego budowa kosztowała ponad 1 mln 700 tys. zł

 

 

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.
Jaśko
Jaśko 13.09.2018, 15:38
A barierki że stali nierdzewnej już zardzewiały.

Pozostałe