GKS Bełchatów Partnerskim Klubem Biznesu!

  • 14.09.2018, 13:28
  • Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
GKS Bełchatów Partnerskim Klubem Biznesu!
Bełchatowska drużyna rozpoczęła realizację nowego projektu.

GKS Bełchatów dołączył do Partnerskich Klubów Biznesu. Przy naszym zespole już wcześniej funkcjonował klub zrzeszający firmy będące sponsorami i partnerami, utworzony z okazji jubileuszu 40-lecia istnienia bełchatowskiej drużyny. Po przystąpieniu do ogólnopolskiego projektu klubów biznesu, został on przekształcony w Klub Biznesu GKS Bełchatów. Głównym zadaniem projektu, tak jak funkcjonującego wcześniej klubu sponsorów, jest stworzenie przedsiębiorcom działającym przy sporcie i nie tylko, warunków do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych, a więc promowania i zwiększania sprzedaży ich produktów i usług. Różnica polega na tym, że Partnerskie Kluby Biznesu mają zasięg ogólnopolski, a nawet wykraczający już poza granice naszego kraju. W takich okolicznościach znacznie łatwiej jest pozyskać sponsora dla drużyny.

Pierwsze otwarte spotkanie Klubu Biznesu GKS Bełchatów, na które może przybyć każdy przedsiębiorca któremu leży na sercu dobro naszego klubu, odbędzie się już 28 września.

 

 

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe