Świąteczny koncert dla Tomka i huczny sylwester w MCK

  • 20.12.2018, 12:18
  • Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Świąteczny koncert dla Tomka i huczny sylwester w MCK
Do końca roku pozostało już niewiele czasu, ale MCK ma w swoim programie jeszcze dwa duże wydarzenia. Jednym z nich będzie charytatywny koncert kolęd i pastorałek dla ciężko chorego bełchatowianina.

Świąteczny koncert, podczas którego można będzie pomóc chorującemu na glejaka Tomkowi odbędzie się w najbliższy piątek. Na scenie zaprezentują się soliści, zespoły i chóry. Swój występ zapowiedziała finalistka programu The Voice of Kids, Oliwia Kopiec. Będzie można zobaczyć również zrekonstruowany na potrzeby chwili Bełchatowski Chór Gospel.

Podczas koncertu zaśpiewa też mama Tomasza – pani Helena, słuchaczka Uniwersytetu Trzeciego Wieku, wystąpi z chórem UTW.

Podczas koncertu odbędzie się zbiórka pieniędzy oraz licytacje, z których całkowity dochód zostanie przekazany na długotrwałe i kosztowne leczenie Tomka poza granicami naszego kraju.

 

Podczas koncertu, który odbędzie się 31 grudnia w MCK zagra Bardabusz Orchestra pod kierownictwem Adama Bardabusza (byłego pierwszego trębacza orkiestry Aleksandra Maliszewskiego, Zbigniewa Górnego oraz kabaretu TEY).

Orkiestra koncertuje z gwiazdami muzyki dance, m.in. Kate Ryan, No Mercy czy Shaunem Bakerem. W repertuarze grupy znajdują się hity lat 60., 70., 80. i 90, ale też najnowsze, popularne utwory, muzyka filmowa czy przeboje disco polo (we własnej aranżacji).

 

Bilety do nabycia w kasie MCK PGE Gigantów Mocy oraz na stronie internetowej w cenach

  • Sektor I – 80 zł;

  • Sektor II – 70 zł;

  • Balkon – 60 zł;

 

 

loadingŁaduję odtwarzacz...
Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe