Religijny wymiar świąt

  • 21.12.2018, 13:21
  • Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Religijny wymiar świąt
Święta Bożego Narodzenia niezaprzeczalnie są związane z wiarą - świętujemy bowiem przyjście na świat Jezusa Chrystusa. W wirze świątecznych przygotowań, często jednak zaniedbujemy ten aspekt i zapominamy o prawdziwej genezie zimowych świąt.

Świąteczne przygotowania, porządki, przyrządzanie wigilijnych potraw - przed spotkaniem z rodziną i rozpoczęciem uroczystej wieczerzy czeka nas wypełnienie wielu obowiązków. Ogrom pracy często powoduje, że siadamy do stołu zmęczeni i sfrustrowani tym, że nie wszystko udało się "dopiąć na ostatni guzik". W tym wszystkim często zatracamy prawdziwe znaczenie zimowych świąt, które powinny być okazją do rozwiązania konfliktów, pojednania i przede wszystkim - spędzenia czasu z najbliższymi, na co często w codziennym życiu nie udaje się znaleźć nawet chwili.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...
Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe