Samochód nie chce odpalić? Pomoże Straż Miejska

  • 10.01.2019, 13:40
  • Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Samochód nie chce odpalić? Pomoże Straż Miejska
Akcja prowadzona jest od siedmiu lat.

Bełchatowska Straż Miejska jest jedną z pierwszych w kraju, która wprowadziła tego rodzaju sprzęt do swojego wyposażenia. Z jej pomocy w przypadku problemów z odpaleniem samochodu można korzystać przez cały rok, ale najwięcej przypadków wyjazdów w takich sprawach zdarza się oczywiście w okresie największych spadków temperatury.

Jest jednak kilka rzeczy, na które kierowcy mimo wszystko powinni zwrócić uwagę. Najważniejszą z nich jest fakt, iż na zgłoszenia odpowiada się w kolejności, czasem więc na patrol trzeba chwilę zaczekać. Kolejną ważną sprawą jest jest też to, aby po takim awaryjnym uruchomieniu właściwie zadbać o stan akumulatora.

 

Warto zaznaczyć, że nie w każdym mieście mieszkańcy mogą liczyć na taką bezpłatną pomoc w przypadku problemów z uruchomieniem samochodu. W Łodzi takie usługi świadczą taksówkarze, a koszt przyjazdu i pomocy w odpaleniu auta wynosi 20 zł.

 

 

 

loadingŁaduję odtwarzacz...
Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe