Na ściance na czas

  • 15.03.2017, 13:59 (aktualizacja 20.03.2017 13:58)
  • Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Na ściance na czas
W hali Energia na ściance wspinaczkowej odbyły się Szkolne Mistrzostwa we Wspinaczce na czas. Wygrała reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 3.

Pierwsza seria Mistrzostw Bełchatowa we Wspinaczce na czas już za nami. Do rywalizacji w kategorii szkół podstawowych stanęło 24 małych zawodników. Ścigali się w parach na dwóch trasach. Odwagi i chęci do rywalizacji małym wspinaczom nie brakowało, zwłaszcza, że to dla nich świetna zabawa.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

 

W mistrzostwach wystartowały reprezentacje pięciu bełchatowskich szkół podstawowych. W kategorii wiekowej klas 3-4 najszybsza była Julia Molo ze Szkoły Podstawowej Nr 8, która na dwóch trasach uzyskała średni czas 15,29s, a wśród chłopców najszybciej wspinał się Filip Pietryniak ze średnim czasem 11,18s. Można powiedzieć, że już rosą w Bełchatowie przyszli mistrzowie tej dyscypliny.

 

Mistrzostwa dla maluchów z bełchatowskich szkół to inicjatywa Miejskiego Centrum Sportu w Bełchatowie, która ma na celu pokazanie młodym bełchatowianom, że rywalizacja może łączyć się z dobrą zabawą. Podczas zawodów wybrano również najlepszą reprezentacje szkolną. Puchar mistrzowski trafił do chłopców ze Szkoły Podstawowej Nr 3.

 

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.
Mieszkaniec- abonent.
Mieszkaniec- abonent. 15.03.2017, 20:10
Witam.
Mam taką prośbę do redakcji telewizji Dolsat aby zaczerpnęła wiedzy od TTL Bełchatów jak się robi program. Widać fach w ręku i profesjonalizm.
W programie Dolsat ścieżka dźwiękowa jest na różnych poziomach co utrudnia oglądanie! Trzeba się skupić na tym by w odpowiednim momencie sciszyc odbiornik nie skupiać się na oglądaniu.
Ktoś powie zmień Sobie Dolsat na TTL ??... I tak zrobię.
Z pozdrowieniami dla mało profesjonalnej telewizji w mieście.
Place rachunki na czas i wymagam...!!!

Pozostałe