Smakołyki na smyki

  • 13.04.2017, 09:10 (aktualizacja 13.04.2017 09:44)
  • Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Smakołyki na smyki
W Miejskim Centrum Kultury PGE Giganty Mocy miało miejsce niezwykle "smakowite spotkanie". Dzieci z bełchatowskich szkół podstawowych zasmakowały kameralistyki w wykonaniu artystów Filharmonii Narodowej.

Nie ulega wątpliwości, że dzieci uwielbiają słodycze. Dlatego na ucztę oczywiście muzyczną przybyli tak tłumie. W Miejskim Centrum Kultury PGE Giganty Mocy uczniowie bełchatowskich szkół podstawowych mieli okazję posmakować dźwiękowych pyszności w wykonaniu kwartetu smyczkowego Filharmonii Narodowej.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

Spotkanie z muzyką pt. „Smakołyki na cztery smyki” niektórym przypadło do gustu, a nie którym nie koniecznie. Podczas koncertu dzieci miały okazję posłuchać utworów zarówno wybitnych kompozytorów muzyki klasycznej, jak również muzyki filmowej. Dzięki temu artyści wprowadzili małych melomanów w świat tajemnic kameralistyki.

Redakcja Twoja Telewizja Lokalna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe